Foto obrazy - Obrazy ze zdjęć

Fotoobrazy na płótnie – Twoje obrazy ze zdjęć

zamów

Obrazy z Twoich fotografii

Fotoobrazy to wspaniały pomysł na dekoracje ścian własnymi wzorami na płótnie. Drukując obrazy ze zdjęć otrzymujemy nowoczesny produkt który można eksponować w każdym pomieszczeniu i na każdej ścianie. Zdjęcia na płótnie to również świetny pomysł na oryginalny prezent niemal na każdą okazję!

Ekologiczny i bezwonny druk obrazów

Drukujemy ploterami firmy Epson (najwyższe modele np 9890 – 9 kolorów) przy zastosowaniu oryginalnych atramentów pigmentowych (nie stosujemy tanich zamienników które szybko tracą swoje właściwości), oprawiamy je na sosnowych ramach o profilu 20x35mm. Staramy się aby nasze produkty były trwałe i cieszyły nasze oczy przez wiele lat.

Fotoobrazy ze zdjęcia

Zamawiane u nas obrazy są gotowe do natychmiastowej ekspozycji, wystarczy rozpakować packę oraz zawiesić na ścianie. Każdy z naszych obrazów posiada zawieszkę mocowaną zgodnie z orientacją obrazu. Drukujemy na płótnie canvas – 100% bawełna 380gram (Ważne: nie jest to poliester) każdy z naszych obrazów jest dodatkowo pokrywany werniksem (dodatkowa ochrona wydruku) – nie wpływa ona na walory kolorystyczne niemniej podwyższa ona trwałość obrazu.   Sprawdź również: Jak przygotować zdjęcia do druku

Fotoobrazy na każdą ścianę

Fotoobrazy to atrakcyjny pomysł na dekorację wnętrza. Zapewniamy wydruki najwyższej jakości, ze szczególną dbałością o detale, dlatego  stosujemy oryginalne atramenty, płótno w 100% bawełniane i drewniane kliny sosnowe ramy. Stawiamy na  długowieczność naszego produktu stosując werniks, który chroni zdjęcia na płótnie, nie wpływając na ich kolorystykę.

Dekoracja Twojego salonu

Elegancko oprawione wydruki na płótnie nadadzą każdemu salonowi wyjątkowego charakteru, niezależnie od aranżacji pomieszczenia. Oddajemy do Państwa dyspozycji najwyższej jakości obrazy ze zdjęć, które nie tylko ozdabiają mieszkanie, ale i pomagają nam w celebracji najważniejszych momentów w naszym życiu. Takie zdjęcie może być doskonałą pamiątką lub prezentem dla bliskich. Warto zastanowić się, co zasługuje na wydruk i zainteresować się naszą ofertą. Obraz ze zdjęcia – fotoobrazy Warszawa – Twoje zdjęcia na płótnie canvas Galeria produktu:
prezentacja obrazi Wydrukowane zdjęcie b&w fotoobraz obraz ślubny fotoobraz na ścianie fotoobraz z zadrukowanymi bokami Fotoobrazy Warszawa fotoobrazy blejtram Druk zdjęć Epson