Bądź na bieżąco

Blog

Oryginalny prezent na Dzień Babci i dziadka z własnego zdjęcia

Styczeń już za rogiem, a razem z nim dzień babci i dziadka. Dwa wyjątkowe święta zarówno dla seniorów, jak i dla kochających wnuczek. Wykorzystaj tę okazję i podziękuj dziadkom za ich miłość, cierpliwość oraz wsparcie wspólnym zdjęciem… na płótnie!

Prezent dla Babci i Dziadka ze zdjęciem

Babcia zachwyci się każdym prezentem. Jednak prezent dla dziadka to nie lada wyzwanie. Kwiaty były, suplementy były, bombonierki były… A rodzinne zdjęcie na płótnie? Najwyższa pora podkreślić rodzinne więzy!

Dla każdego seniora najważniejsza jest obecność rodziny. Zapewnij stałą cząstkę siebie wspólną fotografią na płótnie! Już zawsze będziesz towarzyszył dziadkom na ich ścianie w salonie. Gwarantujemy, że ten prezent wzruszy Twoich dziadków i już zawsze będziecie blisko!

Fotoobraz to pomysł na prezent sentymentalny, który będzie cieszył na co dzień, służył przez długi czas i za każdy razem tak samo zachwycał. W skrócie – to prezent idealny.

Fotografia na płótnie to pamiątka, której nie kupisz po prostu w sklepie. To unikatowa dekoracja, która zajmie wyjątkowe miejsce w mieszkaniu Twoich bliskich.

Postaw na oryginalność i emocje! Zdjęcia na płótnie to wyjątkowy prezent dla każdego członka Twojej rodziny i przyjaciół.

Sprawdź ofertę na obrazy z własnych zdjęć

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych