Bądź na bieżąco

Blog

Oryginalny prezent na parapetówkę

Znajomi kupili nowe mieszkanie lub dom? To kolejna okazja do wspólnego świętowania!

Jednak to impreza, na którą nie przychodzi się z pustymi rękami. Nowe garnki, szklanki, kieliszki… jesteśmy pewni, że pozostali goście też o tym pomyśleli.

Podaruj obraz do nowego mieszkania

Zaskocz swoich znajomych i podaruj im wyjątkową grafikę na płótnie, która podkreśli charakter ich nowego mieszkania, a także dopasuje się do każdej ściany. Podaruj znajomym fotoobraz i sam zobacz, jak cieszą się z nowej oryginalnej ozdoby ściennej.

Mieszkanie w stylu klasycznym, industrialnym czy nowoczesnym? Nasza strona internetowa posiada bazę motywów, które pozwolą Ci stworzyć idealną dekorację do nowego mieszkania przyjaciół. W bazie znajdziesz grafiki z sentencjami, ciekawymi napisami oraz tematyczne fotografie.

Dołóż brakującą cegiełkę do nowego mieszkania swoich przyjaciół, rodziny bądź współpracowników i wspólnie świętujcie przeprowadzkę zakończoną sukcesem!

Sprawdź nasze prezentowe propozycje i wybierz najlepszy prezent dla swoich znajomych!

Obrazy miast na płótnie

Ciekawym pomysłem który będzie elegancki a zarazem oryginalny jest podarowanie obrazu miasta. Wybierz zdjęcie i podaruj obraz z wizerunkiem miasta w którym zamieszkali

Sprawdź ofertę, obrazy miast na płótnie

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych