Bądź na bieżąco

Blog

Oryginalny prezent na rocznicę ślubu

Każdy rok przeżyty wspólnie to okazja do wspólnego świętowania małżonków. Zdarza się, że ten dzień świętowany jest nie tylko w małżeńskim gronie. Dostałeś zaproszenie na przyjęcie bądź huczną imprezę i szukasz prezentu na okrągłą rocznicę?

Większość okrągłych rocznic ślubu ma swoje nazwy. Są one różne w zależności od liczby wspólnie  przeżytych lat.

Wybierz prezent dla małżonków w formie obrazu na płótnie. Obowiązujące nazwy okrągłych rocznic ślubu:

  • Prezent na rocznicę papierową – rok po ślubie
  • Prezent na rocznicę drewnianą – 5 lat po ślubie
  • Prezent na rocznicę cynową bądź aluminiową – 10 lat po ślubie
  • Prezent na rocznicę kryształową – 15 lat po ślubie
  • Prezent na rocznicę porcelanową – 20 lat po ślubie
  • Prezent na rocznicę srebrną – 25 lat po ślubie
  • Prezent na rocznicę perłową – 30 lat po ślubie
  • Prezent na rocznicę  rubinową – 40 lat po ślubie
  • Prezent na rocznica złotą, podarunek na Złote Gody – 50 lat po ślubie

Na każdą rocznicę warto zadbać o wyjątkowy prezent, który zachwyci „młodą” parę. Idealnym prezentem na taką okazję będzie fotografia na płótnie. Dla par z krótszym stażem polecamy bestsellerowe grafiki z naszej bazy, a także ich własne fotografie. Wspólnie stworzymy wspaniałe ścienne ozdoby!

Dla małżeństw z długim stażem, z okazji ich rocznicy perłowej, rubinowej czy wspaniałych złotych godów, stworzyliśmy możliwość wykonania obrazów ze starych zdjęć, po ich wcześniejszym zeskanowaniu. Fotoobrazy idealnie sprawdzą się jako prezenty na rocznicę ślubu dla rodziców i dziadków.

Fotografia na płótnie to ciekawa alternatywa na prezent na rocznicę ślubu dla Twojego męża lub żony. Wspólnie cieszcie się ścienną fotografią, która będzie każdego dnia przypominała Wam o tym wyjątkowych dniu!

Rocznica ślubu Twoich rodziców, dziadków lub znajomych zbliża się wielkimi krokami? A może Twoja własna? Przejrzyj nasze propozycje i wybierz najlepszą!

Zamów fotoobraz

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych