Bądź na bieżąco

Blog

Podziękowania ślubne dla rodziców ze zdjęciem

Podziękowania ślubne to obowiązkowy punkt w agendzie każdego wesela. Kłopot wymyślenia i zorganizowania oryginalnych podziękowań ślubnych dla rodziców, chrzestnych, dziadków, świadków oraz innych gości zawsze spoczywa na Parze Młodej. Swój czas ma już na etapie przygotowań do ślubu.

Przybywamy z odsieczą!

Obraz ze zdjęcia idealnym pomysłem na podziękowania ślubne

Nasze fotoobrazy idealnie sprawdzą się jako podziękowania ślubne dla każdego gościa. Wyobraź sobie minę swoich rodziców, którzy zamiast kwiatów i standardowego prezentu dostają obraz z wybraną przez Ciebie fotografią lub motywem! Zachwyt, pozytywne zdziwienie, wzruszenie? To emocje, które będziesz mógł dostrzec na ich twarzach, gdy po imprezie będą mogli wrócić do domu z pamiątką na całe życie.

Sprawdź nasze propozycje obrazów i wybierz najlepsze podziękowanie dla swoich najbliższych!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych