Obrazy do salonu

Dekoracje salonu

Obrazy do mieszkania – tanio elegancko i efektownie

dekoracje domu

Czy właśnie wybudowałeś wymarzony dom w upragnionej dzielnicy, pomalowałeś pomieszczenia na fantastyczne kolory, nawet wyposażyłeś go dokładnie tak, jak chciałeś i wszystko wydaje się być na swoim miejscu, ale jednak czegoś Ci w nim brakuje?


Patrzysz na pustą ścianę w salonie bądź w sypialni i zastanawiasz się, co na niej powiesić? Może zegar, rysunki autorstwa Twoich dzieci, a może trójdzielne obrazy na ścianę przedstawiające Twój ulubiony kwiat lub miejsce na Ziemi? Tak, obrazy do salonu to idealny pomysł! Będą wspaniale komponować się z wygodną kanapą i zestawem mebli. W tym momencie pojawia się nam kolejne pytanie:

co mają te obrazy jednak przedstawiać?

Urbanistyczne motywy?

Ludowe wzory?

A może minimalistyczne esy-floresy?

W dzisiejszym świecie istnieje tak wiele możliwości, że trudno się na którąś zdecydować. W naszej ofercie znajdziesz mnogość propozycji, dzięki czemu wybierzesz wymarzone wzory obrazów. Jak to możliwe?

Otóż, to Ty samodzielnie stworzysz swój obraz lub kolekcję obrazów. Co więcej, będą one wydrukowane na płótnie, dzięki czemu zyskają niepowtarzalny urok i staną się wyjątkowym dodatkiem do salonu i nie tylko.

Z uwagi na fakt, że proponujemy dwanaście ofert wymiarów, każdy będzie usatysfakcjonowany, ponieważ znajdzie swoją idealną wielkość. W naszej ofercie możesz stworzyć fotoobraz o następujących wymiarach: 30×40, 30×45, 30×45, 40×60, 45×60, 50×70, 50×75, 50×80, 60×90, 70×100, 75×105 oraz 80×120. Nie żartowaliśmy, gdy powiedzieliśmy, że to Ty stworzysz swój własny foto obraz, ponieważ może być na nim cokolwiek! Uwiecznij w ten sposób swój lub swoich rodziców moment zaślubin, cudowne wakacje, pierwszy krok swojego dziecka, a może lekcję jazdy konnej bądź wspólne gotowanie? Tylko wyobraźnia może nas ograniczyć.

Gwarantujemy satysfakcję z dokonanych zakupów, gdyż obrazy są wykonane przez specjalistów, dla których najważniejsi jesteście Wy – nasi klienci. Mamy niezwykle krótki i atrakcyjny czas realizacji już od 24h. Sprawdź sam, jak łatwo z naszą pomocą stworzyć niepowtarzalne wnętrze w kilka minut! Postaw na indywidualizm i wyjątkowość. Spraw sobie i swoim bliskim niesamowitą niespodziankę.