Bądź na bieżąco

Blog

Prezent na ślub dla Młodej Pary ze zdjęciem

Ślub i wesele to wydarzenie nieczęste, ale za to jak często wyczekiwane!

Podczas wymyślania prezentu na ślub prawie zawsze puszczamy wodzę fantazji lub wręcz przeciwnie – postanawiamy ograniczyć się do koperty. Często takie życzenia również wychodzą z prośby pary młodej – „by nie trzymać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie!”.

Wraz z kopertą najczęściej decydujemy się na dołączenie małego podarunku w formie butelki wina, bukietu kwiatów czy misia. A gdyby tak, jako prezent podarować komuś personalizowany obraz?

Obraz z wybraną fotografią na płótnie to nasza propozycja dodatku do zwykłej koperty. Jesteśmy pewni, że para młoda ucieszy się z prezentu, który upamiętni ich wielki dzień!

Już za chwilę wybierasz się na ślub najbliższych? Sprawdź dostępne opcje naszych obrazów i spraw by ten dzień był jeszcze bardziej niezapomniany!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych