Bądź na bieżąco

Blog

Prezent na urodziny lub imieniny ze zdjęciem

Szukasz idealnego pomysłu na prezent urodzinowy? Wręczanie książek czy kwiatów stało się nudne i szukasz czegoś wyjątkowego i niebanalnego? Tym razem postaw na sztukę! Obraz urodzinowy to pomysł na zachwycający prezent, który wręczysz każdemu niezależnie od wieku, płci czy upodobań.

Wybór obrazu na urodziny to jednak niełatwa sprawa. Możesz wybrać obraz malowany, który zachwyci swoim pięknem, jednak znalezienie odpowiedniego malarza artysty będzie wymagało ogromnego czasu i dużego nakładu finansowego. 

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie i Twojego portfela będzie obraz drukowany na płótnie. Możesz wybrać własny wzór – wybrany z naszej bazy lub Twoich własnych zasobów zdjęć oraz rozmiar, który dopasujesz do każdej ściany. To przepis na idealny, nietuzinkowy prezent, który obdarowany na pewno zapamięta i zachowa na bardzo długo.

Wybierając obraz urodzinowy jako prezent, kieruj się charakterem i upodobaniami solenizanta, a także wyglądem wnętrza jego mieszkania bądź domu. Gdy weźmiesz te czynniki pod uwagę, jesteśmy pewni, że solenizanci będą zachwyceni!

Świętuj radośnie kolejną wiosnę Twoich najbliższych! Sprawdź nasze urodzinowe opcje obrazów i spraw solenizantowi najlepszy prezent urodzinowy w życiu!

Zobacz ofertę fotoobrazów ze zdjęć

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych