Bądź na bieżąco

Blog

Prezent na WIECZÓR KAWALERSKI I PANIEŃSKI ze zdjęciem

Wieczór panieński i kawalerski to okazja, w której Pary Młode świętują swoje ostatnie chwile wolności. Przyjęło się, że oprócz zorganizowanej szampańskiej imprezy, przyszła Pani Młoda, jak i Pan Młody, otrzymują od swoich towarzyszy prezenty.

Goście wieczorów, mimo że imprezę potrafią zorganizować idealnie, zadają sobie pytania “ale co dać na prezent?”. Czy prezent powinien być śmieszny, poważny, przydatny? A może  powinien być tylko gadżetem na chwilę, a nie pamiątką na resztę życia?

Nasza propozycja jest prosta – obraz drukowany na płótnie. To prezent, który łączy ze sobą kilka czynników: praktyczną dekorację, Twój gest i indywidualne wymiary. Wybierz go z naszej bazy wzorów lub stwórz własny projekt i wyślij go nam do realizacji.

Obraz na płótnie to zachwycający prezent na wieczór kawalerski, ale również prezent na wieczór panieński. Możliwość jego personalizacji sprawia, że zadowolony będzie zarówno przyszły Pan Młody, jak i Pani Młoda.

Stwórz projekt dla każdego z nich, tak, aby wizualnie pasowały do siebie, ale były skierowane do poszczególnych osób. Dzięki temu w przyszłości będą mogli powiesić je w swojej sypialni, jako pamiątki z wieczorów zapamiętanych już na zawsze. To one będą tworzyły wspaniały dodatek do całego wnętrza sypialni.

Spraw by wspomnienie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego zostało z przyszłą parą młodą na dłużej. Zobacz nasze opcje prezentu na wieczór kawalerski i panieński!

Sprawdź ofertę na fotoobrazy

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych