Bądź na bieżąco

Blog

Prezent ze zdjęciem na Dzień Matki i Ojca

Jak zachwycić mamę, rozczulić ojca i sprawić radość całej rodzinie?

Wystarczy podarować im w prezencie fotoobraz z rodzinną fotografią!

Zdjęcie na płótnie to pomysłowy, oryginalny i spersonalizowany prezent, który będzie przypominać każdemu członkowi rodziny wspólnie spędzone chwile.

Wydrukuj u nas fotografię, która przywodzi na myśl piękne wspomnienia. Wybierz rodzinne zdjęcie, które zaskoczy Twoją mamę i sprawi, że ten Dzień Matki zapamięta na długo. Wśród zdjęć z naszej bazy znajdziesz mnóstwo artystycznych ujęć z kwiatami, sercami czy tortami. Piękny obraz sprawdzi się jako idealne uzupełnienie bukietu tulipanów, pudełka czekoladek, czerwonych serduszek, a nawet laurek. A wszystko to możesz podarować jako prezent na Dzień Mamy!

W naszej ofercie znajdziesz również szeroką gamę zdjęć i grafik na obraz dla Taty. Spersonalizowany i dobrany do jego zainteresowań obraz z pewnością złapie za serce! Myślisz, że znalezienie motywu dla taty graniczy z cudem? Pomyśl o jego zainteresowaniach, największej sztuce ryby, którą złowił, wymarzonym aucie sportowym, a nawet radiostacji, jeśli jest krótkofalowcem. Spersonalizowany motyw udekoruje każdą ścianę i zadowoli nawet najbardziej wymagającego tatę.

Oferujemy również możliwość zapakowania prezentów w ozdobny papier, dzięki czemu od razu staną się prezentami gotowymi do wręczenia!

Sprawdź nasze propozycje i zamów najlepszy prezent dla Twojej mamy oraz taty z okazji ich święta.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych