Udekoruj ściany nowocześnie oryginalnie i efektownie – obrazami z własnych fotografii.

Drukuj obrazy z własnych zdjęć

Oferujemy Ci tanie obrazy z Twoich zdjęć. Gotowe do zawieszenia fotoobrazy z własnych zdjęć od 35 zł za format 30×40 cm. Obrazy oprawiamy na sosnowych ramach, każdy obraz jest profesjonalnie naciągnięty na ramę oraz posiada zawieszkę umożliwiającą jego bezpieczne zamocowanie na ścianie.Kliknij, prześlij zdjęcie i wyceń obraz.

Obrazy na płótnie z własnych zdjęć

To ekstrawagancka i przyjemna dla oka dekoracja, która zamienia Twoją fotografię w obraz drukowany na płótnie. Zrób obraz z dowolnej fotografii i upamiętnij w ten sposób najprzyjemniejsze chwile w swoim życiu. Zaprezentuj je w najatrakcyjniejszy możliwy sposób.

Kreator - zamawiaj wygodnie obrazy ze zdjęć

Zamawiaj obrazy ze zdjęć, zobacz jakie to proste. Wystarczy, że wybierzesz swoją ulubioną fotografię i skorzystasz z naszego kreatora.

Dokona on weryfikacji zdjęcia pod kątem rozdzielczości, zaproponuje możliwe formaty wydruku i wyceni obraz.

Po zaprojektowaniu foto obrazu i uzupełnieniu danych do wysyłki opłacisz swoje zamówienie za pomocą przelewu tradycyjnego lub szybkich płatności online. A my po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zlecenia.

Kreator obrazów dostępny jest na stronie www.galeriadruku.com.pl/kreator

Cennik obrazów – własne zdjęcia na płótnie

Nasze fotoobrazy to połączenie atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości, w poniższej tabeli przedstawiamy cennik najczęściej wybieranych formatów, wycena obrazów na wymiar realizowana jest w naszym kreatorze, wystarczy przesłać zdjęcie i ustawić format a system obliczy cenę.

RozmiarCenaRozmiarCena
30×40 cm35,00 zł50×80 cm75,60 zł
40×60 cm45,36 zł60×90 cm102,06 zł
50×70 cm66,15 zł75×100 cm181,44 zł

Podane ceny zawierają podatek VAT(23%) – brutto.

Zamawiając u nas otrzymują Państwo obrazy na płótnie gotowe do natychmiastowego zawieszenia na ścianie, nie wymagają one dodatkowej oprawy. Każdy fotoobraz posiada zawieszkę mocowaną zgodnie z orientacją drukowanego zdjęcia.

Zamów druk zdjęć na płótnie i zachwyć swoich gości. Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

Dlaczego powinieneś zamówić fotoobrazy ze zdjęć na płótnie właśnie u nas?

Zamówisz fotoobraz na wymiar, który idealnie wypełni pustą przestrzeń na Twojej ścianie, stając się tym samym unikalną dekoracją.

Otrzymasz od nas produkt najwyższej jakości – trwałą dekorację na długie lata. Działamy na rynku od 2011 roku i przywiązujemy największą uwagę do zadowolenia naszych klientów – stosujemy jedynie sprawdzone materiały.

Dbasz o ekologię. Nasze fotoobrazy oprawiamy na sosnowych ramach stosując atramenty bezzapachowe z certyfikatem GreenGuard.

Dostajesz od nas kompletny fotoobraz, który będzie od razu gotowy do powieszenia na ścianie. Wszystkie nasze obrazy posiadają solidną zawieszkę umożliwiającą bezpieczne zamocowanie do ściany.

Koszt wysyłki kurierskiej to 19 zł, i nie jest on zależny od  rozmiaru i ilości zamawianych obrazów – czyli za wysyłkę zapłacisz zawsze tylko 19 zł.

Czas realizacji zleceń. Standardowy czas realizacji zleceń to maksymalnie 72 godziny, a z usługą ekspres gwarantujemy wysyłkę do 48 godzin w dni robocze.

Zrób komuś niecodzienny prezent! Możemy zapakować nasz fotoobraz w dekoracyjny papier i dostarczyć Ci ją kurierem pod wskazany adres.

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
Scroll Up
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych