Własne zdjęcia na płótnie, udekoruj wnętrze w swoim stylu.

Drukuj obrazy z własnych zdjęć

Udekoruj ściany nowocześnie oryginalnie i efektownie – obrazami z własnych fotografii.

 

Oferujemy Ci tanie obrazy z Twoich zdjęć

Gotowe do zawieszenia fotoobrazy z własnych zdjęć od 35 zł za format 30×40 cm. Obrazy oprawiamy na sosnowych ramach, każdy obraz jest profesjonalnie naciągnięty na ramę oraz posiada zawieszkę umożliwiającą jego bezpieczne zamocowanie na ścianie.

obrazy z własnych zdjęć

Obrazy na płótnie z własnych zdjęć

To ekstrawagancka i przyjemna dla oka dekoracja, która zamienia Twoją fotografię w obraz drukowany na płótnie. Zrób obraz z dowolnej fotografii i upamiętnij w ten sposób najprzyjemniejsze chwile w swoim życiu. Zaprezentuj je w najatrakcyjniejszy możliwy sposób.

Kreator - zamawiaj wygodnie obrazy ze zdjęć

Zamawiaj obrazy ze zdjęć, zobacz jakie to proste. Wystarczy, że wybierzesz swoją ulubioną fotografię i skorzystasz z naszego kreatora.

Dokona on weryfikacji zdjęcia pod kątem rozdzielczości, zaproponuje możliwe formaty wydruku i wyceni obraz.

Po zaprojektowaniu foto obrazu i uzupełnieniu danych do wysyłki opłacisz swoje zamówienie za pomocą przelewu tradycyjnego lub szybkich płatności online. A my po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do realizacji zlecenia.

Kreator obrazów dostępny jest na stronie www.galeriadruku.com.pl/kreator

Cennik obrazów – własne zdjęcia na płótnie

Nasze fotoobrazy to połączenie atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości, w poniższej tabeli przedstawiamy cennik najczęściej wybieranych formatów, wycena obrazów na wymiar realizowana jest w naszym kreatorze, wystarczy przesłać zdjęcie i ustawić format a system obliczy cenę.

RozmiarCenaRozmiarCena
30×40 cm35,00 zł50×80 cm75,60 zł
40×60 cm45,36 zł60×90 cm102,06 zł
50×70 cm66,15 zł75×100 cm181,44 zł

Podane ceny zawierają podatek VAT(23%) – brutto.

Zamawiając u nas otrzymują Państwo obrazy na płótnie gotowe do natychmiastowego zawieszenia na ścianie, nie wymagają one dodatkowej oprawy. Każdy fotoobraz posiada zawieszkę mocowaną zgodnie z orientacją drukowanego zdjęcia.

Dlaczego powinieneś zamówić fotoobrazy ze zdjęć na płótnie właśnie u nas?

Zamów druk zdjęć na płótnie i zachwyć swoich gości. Dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług?

  • Zamówisz fotoobraz na wymiar, który idealnie wypełni pustą przestrzeń na Twojej ścianie, stając się tym samym unikalną dekoracją.
  • Otrzymasz od nas produkt najwyższej jakości – trwałą dekorację na długie lata. Działamy na rynku od 2011 roku i przywiązujemy największą uwagę do zadowolenia naszych klientów – stosujemy jedynie sprawdzone materiały.
  • Dbasz o ekologię. Nasze fotoobrazy oprawiamy na sosnowych ramach stosując atramenty bezzapachowe z certyfikatem GreenGuard.
  • Dostajesz od nas kompletny fotoobraz, który będzie od razu gotowy do powieszenia na ścianie. Wszystkie nasze obrazy posiadają solidną zawieszkę umożliwiającą bezpieczne zamocowanie do ściany.
  • Koszt wysyłki kurierskiej to 19 zł, i nie jest on zależny od  rozmiaru i ilości zamawianych obrazów – czyli za wysyłkę zapłacisz zawsze tylko 19 zł.
  • Czas realizacji zleceń. Standardowy czas realizacji zleceń to maksymalnie 72 godziny, a z usługą ekspres gwarantujemy wysyłkę do 48 godzin w dni robocze.
  • Zrób komuś niecodzienny prezent! Możemy zapakować nasz fotoobraz w dekoracyjny papier i dostarczyć Ci ją kurierem pod wskazany adres.