Bądź na bieżąco

Blog

KOMERSY, POŻEGNANIA, ZAKOŃCZENIA ROKU, ROCZNICE, JUBILEUSZE I INNE 

Okazji do wręczenia prezentu jest bez liku. Można do nich również zaliczyć komersy, pożegnania, zakończenia i rozpoczęcia roku, wszelkie rocznice i jubileusze, ale również awanse czy zmiany pracy, obronę tytułu i po prostu okazje bez okazji.

Zdjęcia na płótnie to idealny prezent na każdą okazję. Pomysłowy, niebanalny, szybki w realizacji, spersonalizowany, wyjątkowy i nie drogi. 

Zamów fotoobraz, wybierając odpowiedni motyw z tysięcy motywów dostępnych w bazie Adobe Stock, połączonej z naszym serwisem. Do wyboru masz fotografie ludzi, miast, przedmiotów, zwierząt i wielu innych, a także grafik z obrazkami czy sentencjami. 

Możesz stworzyć również obraz na płótnie na podstawie własnej fotografii, która wniesie w każde mieszkanie uwiecznione chwile. Taki prezent zostanie z obdarowanym już na zawsze.

Obrazy na płótnie to nietuzinkowa dekoracja ścienna, która dopełni każde pomieszczenie, niczym brakujący element układanki. 

Stwórz ambitny prezent na każdą okazję. Znajdź najlepszą opcję spośród wszystkich naszych propozycji obrazów na płótnie!

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych