Bądź na bieżąco

Blog

Obraz – idealny prezent na każdą okazję

Twoi bliscy zasługują na wszystko, co najlepsze! Przed Tobą urodziny, ślub, rocznica… a może po prostu wyjątkowy dzień dla Ciebie i tej jedynej osoby? Wiemy, że chcesz podarować coś, czego jeszcze nikt nie widział. Coś, co przywoła Cię pamięcią za każdym razem, gdy na to spojrzy. Prezent wyjątkowy, unikatowy i wyłącznie dla nich. Podarunek, który będzie cieszył ich oczy przez bardzo długi czas.

Wydaje Ci się, że to zadanie graniczy z cudem, bo wszystko już „było”?

Prawdziwy obraz na płótnie, który przedstawia te niezwykłe dla Was chwile, to wyjątkowy prezent. Sprawi, że już zawsze będziecie mogli cieszyć się tym dniem tak, jak w dniu, w którym zrobiliście to zdjęcie! Zamów obraz ze zdjęcia w najwyższej jakości, podaruj go jako oryginalny prezent na każdą okazję.

Prezent na ostatnią chwilę?

Ekspresowo realizujemy nasze zamówienia. Tylko 48 godzin dzieli Cię od wymarzonego prezentu!

Tworzymy obrazy na każdą ścianę i prezenty na każdą okazję.

Wystarczy jedno wybrane przez Ciebie zdjęcie wysokiej jakości lub gotowy wzór grafiki. Dzięki integracji naszej strony internetowej z serwisem Adobe Stock, masz możliwość skorzystania z wyszukiwarki obrazów do druku. Wybieraj z najlepszych zdjęć i grafik z niemal każdej dziedziny czy najdalszych zakątków świata. Dopasuj obraz do charakteru obdarowywanej osoby i voilà, wyjątkowy prezent gotowy!

W naszej ofercie znajdziesz obrazy na płótnie na każdą okazję:

Sprawdź nasze propozycje:

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych